Plantatorzy truskawek, ogórków, kwiatów, zbóż i wielu innych roślin często stosują nawozy mineralne podnoszące plenność tych roślin, a także gwarantujące ich prawid "> Plantatorzy truskawek, ogórków, kwiatów, zbóż i wielu innych roślin często stosują nawozy mineralne podnoszące plenność tych roślin, a także gwarantujące ich prawid..."/>

Saletra amonowa nawóz

Saletra amonowa nawóz
Witryna firmy
BELOR-Polska Sp. z o.o. Władysławowo 41 82-300 Elbląg Tel.: 55 232 81 58 Data dodania:

Oceń firmę

Średnia: 0


Plantatorzy truskawek, ogórków, kwiatów, zbóż i wielu innych roślin często stosują nawozy mineralne podnoszące plenność tych roślin, a także gwarantujące ich prawidłowy wzrost. Często bywa tak, że jedno gospodarstwo nastawione jest na dwa lub trzy rodzaje upraw i aby zaspokoić potrzeby wszystkich roślin, szuka jednego nawozu. Warunek ten spełnia saletra amonowa, nawóz uniwersalny, który może być stosowany do wysiewów na polach, w sadach i w uprawach warzyw. 

Artykuł ten w bardzo korzystnej cenie i doskonałej jakości można zakupić na stronie belor-polska.eu należącej do dystrybutora nawozów mineralnych pochodzących od zagranicznych producentów. Zaletą tej saletry jest duża ilość azotu, bo aż 34 procent, z czego 17 procent stanowi azot w postaci azotanowej, a druga połowa to azot w formie amonowej. Forma azotanowa pozwala na natychmiastowe uwolnienie się azotu do gleby pod wpływem wilgoci, zasilenie roślin i spowodowanie ich prawidłowego wzrostu, natomiast azot w postaci amonowej uwalnia się powoli, dbając o stałe zasilanie upraw w ten pierwiastek w dowolnych uprawach i na każdej glebie.

Zostaw komentarz

Podobne firmy