Jednym z najbardziej energooszczędnych źródeł światła są lampy parkowe LED, j "> Jednym z najbardziej energooszczędnych źródeł światła są lampy parkowe LED, j..."/>

Lampy parkowe led

Lampy parkowe led
Witryna firmy
BestLighting Polska Ułańska 16 40-887 Katowice Tel.: +48 663 925 362 Data dodania:

Oceń firmę

Średnia: 0


Jednym z najbardziej energooszczędnych źródeł światła są lampy parkowe LED, jakie dostać można po wejściu na stronę przedsiębiorstwa BestLighting. Rozwiązanie to charakteryzuje się trwałością oraz czasem pracy, który wynosi nawet 40 000 godzin. Takie diody są wysoce odporne na uszkodzenia, ponieważ do ich produkcji wykorzystano elektrody i półprzewodniki, które wolne są od jakichkolwiek elementów szklanych. Oznacza to, że niestraszne są im wstrząsy i uderzenia, dlatego też mogą być wykorzystywane w miejscach narażonych na aktywność wandali.

Technologia LED umożliwia osiągnięcie właściwie każdego koloru światła, dzięki czemu klienci mają w czym wybierać. Warto również wiedzieć, że diody gasną i świecą natychmiast po włączeniu lub wyłączeniu światła. Co więcej, osiągają one całkowitą jasność w ciągu mniej niż jednej sekundy, czego nie można powiedzieć o żarówkach tradycyjnych. Jest to nieocenione źródło światła przede wszystkim w halach magazynowych, biurowcach,  przychodniach oraz szpitalach.

Zostaw komentarz

Podobne firmy

service picture
EKO TECH SP Z O O SPÓŁKA KOMANDYTOWA
service picture
Tomasz Wojtalik - Kancelaria adwokacka
service picture
Vertex S.A.