Tłumaczenia techniczne

Tłumaczenia techniczne
Witryna firmy
Biuro Tłumaczeń PWN Pamiątkowa 24 61-505 Poznań Tel.: 61 641 25 84 Data dodania:

Oceń firmę

Średnia: 0


Firmy budowlane, motoryzacyjne, czy z branży energetycznej, to tylko niektórzy klienci zgłaszający się do biura tłumaczeń z prośbą o przekłady instrukcji obsługi, kart charakterystyki czy przekłady norm i patentów. Są to tłumaczenia techniczne wymagające od tłumacza dużej wiedzy, nie tylko językowej, technicznej czy związanej ze specyfikacją translacji, ale też z zakresu znajomości wymogów międzynarodowych.

Jest to szczególnie ważne, choćby przy tłumaczeniu karty charakterystyki, która jest dokumentem informującym o zagrożeniach, jakie niesie za sobą niewłaściwe obchodzenie się z substancjami chemicznymi. Dlatego tak ważne jest to, aby takie tłumaczenia były wykonane precyzyjnie, zgodnie z określonymi wymogami, ale i żeby były maksymalnie zrozumiale, od tego może zależeć bezpieczeństwo ludzi, którzy będą mieli styczność z takimi chemikaliami.

Na tlumaczenia-pwn.pl możesz dowiedzieć się więcej o specyfikacji tłumaczeń technicznych, które przez wielu tłumaczy są uważane za jedne z najtrudniejszych i najbardziej wymagających.

Zostaw komentarz

Podobne firmy

service picture
Duda-Cars S.A.
service picture
Pomoc Drogowa 24h
service picture
Kartop