W Polsce wciąż braknie nowych placów zabaw, które odmienią często szare osiedla i blokowiska. Mało tego, na wielu wciąż goszczą relikty "> W Polsce wciąż braknie nowych placów zabaw, które odmienią często szare osiedla i blokowiska. Mało tego, na wielu wciąż goszczą relikty..."/>

Place zabaw producent

Place zabaw producent
Witryna firmy
DR SPIL POLSKA Jana Pietrusińskiego 14 40-842 Katowice Tel.: 722210988 Data dodania:

Oceń firmę

Średnia: 0


W Polsce wciąż braknie nowych placów zabaw, które odmienią często szare osiedla i blokowiska. Mało tego, na wielu wciąż goszczą relikty, które stwarzają niebezpieczeństwo! Odmienić to można z pomocą przedsiębiorstwa SPIL, które zajmuje się projektowaniem i realizowaniem projektów na place zabaw. Jako producent mogą oni zagwarantować wysoką jakość wykorzystywanych materiałów, które dodatkowo dobierane są tak, aby nie stanowiły zagrożenia dla dzieci.

Bardzo ważna jest również estetyka, dlatego w ofercie są place nawiązujące do bajkowych krain, statków, domków na drzewie i wielu innych tematów. Warto też wiedzieć, że oferowane rozwiązania wykorzystują technologię modułową, dzięki czemu w każdej chwili można rozbudować gotowy już plac o dodatkowe elementy. Odwiedź stronę internetową i zapoznaj się ze wcześniej zrealizowanymi placami!

Zostaw komentarz

Podobne firmy

service picture
EKO TECH SP Z O O SPÓŁKA KOMANDYTOWA
service picture
Tomasz Wojtalik - Kancelaria adwokacka
service picture
Vertex S.A.