Świat widziany z perspektywy lotu ptaka niewątpliwie wygląda niezwykle ciekawe, a nakręcone z wysokości filmy dosłownie zapierają dech w piersiach. Jest to więc świetna "> Świat widziany z perspektywy lotu ptaka niewątpliwie wygląda niezwykle ciekawe, a nakręcone z wysokości filmy dosłownie zapierają dech w piersiach. Jest to więc świetna ..."/>

Dron Wrocław

Dron Wrocław
Witryna firmy
FlyPix Michał Grybowicz Grupy AK Krybar - 00-712 Warszawa Tel.: +48606247244 Data dodania:

Oceń firmę

Średnia: 0


Świat widziany z perspektywy lotu ptaka niewątpliwie wygląda niezwykle ciekawe, a nakręcone z wysokości filmy dosłownie zapierają dech w piersiach. Jest to więc świetna opcja na wykonanie różnych materiałów promocyjnych, ale także zdjęcia mogą być ciekawą dokumentacją ważnego wydarzenia prywatnego czy firmowego. Odpowiednimi technologiami oraz dużym doświadczeniem dysponuje firma FlyPix, z której ofertą warto zapoznać się już teraz.

Zespół pasjonatów fotografii posiada sprzęt, z którego pomocą jest w stanie zrealizować najtrudniejsze nawet zlecenie. Wynajęty we Wrocławiu dron może posłużyć do przygotowania materiałów dokumentujących jakieś wydarzenie, ale także i promocyjnych, na przykład pokazujących piękno konkretnego regionu. Profesjonalne podejście i wieloletnie doświadczenie to gwarancja realizacji usługi na bardzo wysokim poziomie.

Zostaw komentarz

Podobne firmy

service picture
WB Serwis
service picture
Agencja Hostess i Modelek HostessyEvent
service picture
DKM - Odpady