Termin wesela zbliża się nieubłaganie? Nadszedł czas na poszukanie sali? Doskonałe sale weselne, jeżeli chodzi o Łódź i okolice może zaoferować kamienica6.pl! Jest to "> Termin wesela zbliża się nieubłaganie? Nadszedł czas na poszukanie sali? Doskonałe sale weselne, jeżeli chodzi o Łódź i okolice może zaoferować kamienica6.pl! Jest to ..."/>

Kamienica6 | Sale weselne Łódź i okolice

Kamienica6 | Sale weselne Łódź i okolice
Witryna firmy
Kamienica6 Plac Kościuszki 6 95-070 Aleksandrów Łódzki Tel.: 735161534 Data dodania:

Oceń firmę

Średnia: 0


Termin wesela zbliża się nieubłaganie? Nadszedł czas na poszukanie sali? Doskonałe sale weselne, jeżeli chodzi o Łódź i okolice może zaoferować kamienica6.pl! Jest to przedsiębiorstwo zajmujące się wynajmem sal bankietowych od lat. Pracownicy wiedzą, czego poszukują przyszli nowożeńcy!

Goście mogą również korzystać z karty win oraz wykwintnych dań, które dopełniają całości. Wszyscy będą mogli poczuć się wyjątkowo tego dnia! Co ważne, we wspomnianej kamienicy organizowane są również rozmaite bankiety, spotkania biznesowe, a także konferencje. Doświadczeni pracownicy pomogą zorganizować wydarzenie każdego rodzaju, dokładając wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania wszystkich gości! Odwiedź stronę internetową i przekonaj się sam, co jeszcze może zaoferować Ci firma, zajmująca się organizacją bankietów już od wielu lat.

Zostaw komentarz

Podobne firmy

service picture
PPHU LOCUSTA S.C.
service picture
Przemysław Stachowicz STACHY
service picture
Cynamon Events