Lody uwielbiają zarówno najmłodsi, jak i ich rodzice, a wspólne wyjścia do kawiarni stanowią popularny sposób spędzania wolnego czasu. Desery uznawane za grzeszną pokus "> Lody uwielbiają zarówno najmłodsi, jak i ich rodzice, a wspólne wyjścia do kawiarni stanowią popularny sposób spędzania wolnego czasu. Desery uznawane za grzeszną pokus..."/>

Wafle wysokocukrowe

Wafle wysokocukrowe
Witryna firmy
Maleks Lemany 19 07-214 Zatory Tel.: 509 074 985 Data dodania:

Oceń firmę

Średnia: 0


Lody uwielbiają zarówno najmłodsi, jak i ich rodzice, a wspólne wyjścia do kawiarni stanowią popularny sposób spędzania wolnego czasu. Desery uznawane za grzeszną pokusę potrafią w prosty sposób osłodzić życie. Popularne lodziarnie i inne tego typu miejsca inwestują w ulepszone receptury znanych i lubianych przysmaków.

Działająca od wielu lat w branży cukierniczej firma Maleks stawia na najwyższą jakość i innowacyjne rozwiązania, takie jak kolorowe wersje tradycyjnych dodatków. Znajdujące się w jej ofercie wafle wysokocukrowe występuję w różnych rozmiarach umożliwiających nałożenie odpowiedniej porcji produktu. Mniejsze rożki sprawdzą się w przypadku lodów jednogałkowych, natomiast te średnie i większe pomieszczą kilka kul lodowych. Dostępne w asortymencie wspomnianej firmy wafle posiadają średnice wynoszącą od 57 do 100 mm i wysokość wahającą się od 145 do 165 mm.

Zostaw komentarz

Podobne firmy

service picture
WB Serwis
service picture
Agencja Hostess i Modelek HostessyEvent
service picture
DKM - Odpady