Przed Twoim domem panuje mrok? Często potykasz się o pozostawione przez rodzinę przeszkody lub wystające z chodnika kostki? Spraw sobie halogen marki Philips o mocy 50W, któ "> Przed Twoim domem panuje mrok? Często potykasz się o pozostawione przez rodzinę przeszkody lub wystające z chodnika kostki? Spraw sobie halogen marki Philips o mocy 50W, któ..."/>

Halogen Philips 50w

Halogen Philips 50w
Witryna firmy
Onled Spółka z o.o. Łubinow 3d 52-210 Wrocław Tel.: 733 155 550 Data dodania:

Oceń firmę

Średnia: 0


Przed Twoim domem panuje mrok? Często potykasz się o pozostawione przez rodzinę przeszkody lub wystające z chodnika kostki? Spraw sobie halogen marki Philips o mocy 50W, który dzięki czujnikowi ruchu pomoże Ci bezpiecznie trafić do domu! Unikniesz upadku i zbitego kolana.

Takie i wiele innych elementów LED-owego oświetlenia znaleźć można w ofercie sklepu internetowego onled.pl. Pracownicy wychodzą naprzeciw zapotrzebowaniom współczesnego rynku i sprzedają wyłącznie energooszczędne i bezpieczne dla środowiska oświetlenie LED. Oczywiście każdy produkt powstaje z wysokiej klasy materiałów, aby mógł służyć nawet przez wiele lat. Jeżeli chcesz zapoznać się z ofertą, to musisz odwiedzić stronę internetową sklepu. W razie problemów lub wątpliwości możesz skorzystać z pomocy doświadczonych pracowników!

Zostaw komentarz

Podobne firmy

service picture
INTER-FOOD ROBERT ROGULSKI
service picture
lgme.pl
service picture
DetoksVIP