W każdej polskiej rodzinie największą ozdobą świąteczną jest drzewko bożonarodzeniowe i każdy klient, kupując choinkę, chciałby, aby była ona kształtna, miała sto "> W każdej polskiej rodzinie największą ozdobą świąteczną jest drzewko bożonarodzeniowe i każdy klient, kupując choinkę, chciałby, aby była ona kształtna, miała sto..."/>

Producent choinek

Producent choinek
Witryna firmy
Przedsiębiorstwo Handlowo Produkcyjne ABC T. Odzioba i J. Dobies Spółka Jawna Mosty 5 72-132 Mosty Tel.: 607 311 470 Data dodania:

Oceń firmę

Średnia: 0


W każdej polskiej rodzinie największą ozdobą świąteczną jest drzewko bożonarodzeniowe i każdy klient, kupując choinkę, chciałby, aby była ona kształtna, miała stożkowy pokrój i gęste gałęzie. Dlatego, wybierając drzewko, warto kupować je z pewnych źródeł, takich na przykład jak producent choinek ze strony abcmosty.pl. Jest to przedsiębiorstwo, które od wielu lat produkuje drzewka na rynek krajowy i zagraniczny.

Firma ta bardzo stara się, aby jakość jej sadzonek była jak najlepsza i dba o właściwy wzrost każdej roślinki, która otrzymuje odpowiednią ochronę chemiczną pozwalającą uniknąć chorób, a także insektów. Pracownikom firmy pomaga specjalistyczny sprzęt ułatwiający wszelkie prace pielęgnacyjne. Wśród dostępnych rodzajów choinek znajdują się:

  • jodła koreańska,
  • jodła kalifornijska,
  • jodła kaukaska,
  • świerk pospolity,
  • świerk kłujący,
  • świerk serbski.

Producent ten oferuje nie tylko cięte drzewka, ale także w donicy, które dłużej zachowują swoje igły. Pragnąc zakupić jedną sztukę, czy złożyć zamówienie hurtowe, wystarczy skontaktować się z firmą za pośrednictwem jej strony internetowej.

Zostaw komentarz

Podobne firmy

service picture
FCE.PL
service picture
MatiBudka
service picture
Koala Kombucha