Kiedy stosuje się lek Polvertic? Przede wszystkim w przypadku leczenia choroby "> Kiedy stosuje się lek Polvertic? Przede wszystkim w przypadku leczenia choroby..."/>

Polvertic opinie

Polvertic opinie
Witryna firmy
Web Publisher Tomasz Mierkiewicz Mylna 54 60-858 Poznań Tel.: Data dodania:

Oceń firmę

Średnia: 0


Kiedy stosuje się lek Polvertic? Przede wszystkim w przypadku leczenia choroby Ménière’a, charakteryzującej się szumami usznymi, postępującą utratą słuchu oraz zawrotami głowy. Chcąc zapewnić sobie wysoką skuteczność leczenia, warto przestrzegać wszystkich zaleceń lekarza prowadzącego. Opinie na temat leku Polvertic dostępne są na stronie baza-lekow.com.pl. Znaleźć tam można również informacje związane ze składem preparatu, ewentualnymi działaniami niepożądanymi i nie tylko.

O czym jeszcze warto pamiętać, stosując preparat? Przede wszystkim o zapoznaniu się z datą ważności znajdującą się na opakowaniu. Oznacza to, że należy unikać zażywania leku, który stracił termin ważności. Nie bez znaczenia jest także jego przechowywanie. Powinien być on zamknięty w szczelnym opakowaniu i schowany w miejscu niewidocznym oraz niedostępnym dla dzieci. Do skutków ubocznych zażywania preparatu zalicza się ból głowy, nudności, zaburzenia żołądkowo-jelitowe, wysypki lub też świąd. Część pacjentów skarży się również na senność, dlatego też nie zaleca się prowadzenia pojazdów oraz obsługi maszyn.

Zostaw komentarz

Podobne firmy

service picture
Duda-Cars S.A.
service picture
Pomoc Drogowa 24h
service picture
Kartop