Skup żeliwa Poznań | CAR PLAC

Skup żeliwa Poznań | CAR PLAC
Witryna firmy
CAR PLAC Radosław Nowak, Sebastian Korn Jackowskiego 19 60-508 Poznań Tel.: 661 544 970 Data dodania:

Oceń firmę

Średnia: 0


Wyremontowałeś niedawno dom i po remoncie zostało Ci mnóstwo żeliwnych rur i kaloryferów, które leżą na podwórku i nie wiadomo co z nimi zrobić. Skontaktuj się z firmą ze strony skupzlomu-poznan.pl, która prowadzi skup żeliwa w Poznaniu i okolicznych powiatach, oferując za niego bardzo dobre ceny. Jest to legalnie działające przedsiębiorstwo, które już od niemal 20 lat zajmuje się skupem nie tylko złomu, ale także wszelkiego rodzaju surowców wtórnych.

Najlepiej zatem rozejrzyj się po piwnicy, garażu czy strychu, bo przy okazji możesz się pozbyć wszystkich zalegających tam innych odpadów, takich jak kable, makulatura, butelki, a nawet stare akumulatory. Firma ta nie tylko przyjedzie, ale także zważy, wyceni i załaduje materiały do recyklingu na samochód, a Tobie wypłaci kwotę adekwatną do wartości poszczególnych surowców. Dla Ciebie to same korzyści, gdyż będziesz miał miejsce, porządek w obejściu, pieniądze i świadomość, że pomogłeś środowisku. 

Firma ta współpracuje nie tylko z klientami indywidualnymi, ale także z firmami, z którymi chętnie nawiązuje dłuższą współpracę.

Zostaw komentarz

Podobne firmy

service picture
Duda-Cars S.A.
service picture
Kartop
service picture
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "KONKRET" Andrzej Marcinowski