Sprawy rozwodowe warszawa

Sprawy rozwodowe warszawa
Witryna firmy
Kancelaria Prawna Noriet - Zagajewska i Wspólnicy S.K.A. Grochowska 217 04-077 Warszawa Tel.: 22 870 66 46 Data dodania:

Oceń firmę

Średnia: 0


Mająca wieloletnie doświadczenie kancelaria adwokacka zajmuje się prawem spadkowym oraz rodzinnym. Noriet prowadzi między innymi sprawy rozwodowe w Warszawie. Doświadczeni prawnicy biorą udział w negocjacjach przedrozwodowych, aby dojść do porozumienia z drugą stroną i ustalić kwestie dotyczące takich czynników jak prawa do opieki nad dziećmi czy wysokość alimentów. Przed wszczęciem postępowania sądowego adwokaci dokładają również starań, aby rozwiązać ewentualne niesnaski związane z podziałem majątku.

Warszawska kancelaria adwokacka podejmuje się postępowań dotyczących zarówno rozwodów bez orzekania o winie, jak i tych z orzeczeniem o winie. Ponadto reprezentuje też klientów ubiegających się o separację lub pozbawienie małżonka praw rodzicielskich. Z oferty kancelarii mogą skorzystać także osoby potrzebujące pomocy w zakresie prawa spadkowego, na przykład w trakcie postępowań dotyczących stwierdzenia nabycia spadku w drodze dziedziczenia lub przyjęcia spadku z dobrodziejstwem inwentarza.

Zostaw komentarz

Podobne firmy

service picture
WB Serwis
service picture
MFP Service S.C.
service picture
Usuwanie Owadów