https://www.polzlaw.pl/ | Umowa o rozdzielności majątkowej

https://www.polzlaw.pl/ | Umowa o rozdzielności majątkowej
Witryna firmy
Kancelaria Prawnicza Polz i Polz radcowie prawni sp.p. Podwale 17 00-252 Warszawa Tel.: 22 622 54 70 Data dodania:

Oceń firmę

Średnia: 0


Przyszli małżonkowie, dysponujący dużymi masami majątkowymi, niekiedy obawiają się o swój dobytek w przypadku potencjalnego rozwodu. Dla wielu z nich więc logicznym rozwiązaniem jest zawarcie intercyzy. Taka umowa o rozdzielności majątkowej zabezpiecza interesy każdego z małżonków i w razie rozwodu pozwala uchronić przed roszczeniami względem ich mas majątkowych, nie tylko tych, które posiadali przed zawarciem związku małżeńskiego, ale również później.

W przypadku chęci bliższego zapoznania się z tym rozwiązaniem można wejść na stronę internetową polzlaw.pl. Pod tym adresem kryje się kancelaria prawna, która zajmuje się m.in. sprawami cywilnymi i rodzinnymi. Można tam również znaleźć szereg informacji, dzięki którym łatwiej będzie podjąć decyzję co do wybranego rozwiązania.

Prawnicy świadczą zawsze wyspecjalizowaną pomoc, niezależnie, czy jest to wyłącznie doradztwo, czy też reprezentacja przed danym organem. W emocjach klient często podejmuje nieracjonalne decyzje. Prawnik natomiast dba o to, aby wszelkie formalności zostały dopełnione.

Zostaw komentarz

Podobne firmy

service picture
WB Serwis
service picture
MFP Service S.C.
service picture
Usuwanie Owadów