Ogrody domowe projekty

Ogrody domowe projekty
Witryna firmy
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "Las i Ogród" Anna Dolatowska Sasankowa 33 87-800 Włocławek Tel.: 502566999 Data dodania:

Oceń firmę

Średnia: 0


Oferta przedsiębiorstwa ze strony lasogrod.com zainteresuje wielu właścicieli domów, którzy chcieliby mieć piękny ogród, jednak nie mają pomysłu lub czasu, aby go odpowiednio zaaranżować. Właściciele firmy działają w tym biznesie już od lat, traktując swoją pracę jako hobby. Dlatego tworzą wyjątkowo atrakcyjne, spełniające wymagania nawet najbardziej wymagających klientów ogrody domowe. Ich projekty są oryginalne i zawsze dobrane do charakteru posesji.

Działając w branży od lat, doskonale znają się na roślinach i mają swoje kontakty biznesowe, dlatego chętnie podejmują się nie tylko projektowania, ale także kompleksowej realizacji. Zakładana przez nich trawniki i ogródki są perfekcyjne, a każda roślina posadzona jest na właściwym miejscu, tworząc wyjątkową kompozycję z innymi. Na życzenie klienta firma ta zajmie się również stałą pielęgnacją ogrodu. W swojej ofercie ma szeroki zakres usług.

Zostaw komentarz

Podobne firmy

service picture
FINALTECH R. Chodera Spółka Jawna
service picture
podlogibydgoszcz.pl
service picture
Eurosoft IT Sp. z o.o.