Hale stalowe - cena

Hale stalowe - cena
Witryna firmy
SOLID HALE Sp. z o.o. Młochowska 88 05-831 Młochów Tel.: 508 143 635 Data dodania:

Oceń firmę

Średnia: 0


Nowoczesne budownictwo prezmysłowe to przede wszystkim szybkie w montażu hale stalowe, których cena okazuje się o wiele niższa niż budynki fabryczne budowane w tradycyjny sposób. Na rynku pojawia się wiele firm oferujących swoje usługi w zakresie projektowania i budowy takich obiektów, jednak najsolidniejszą i posiadającą wieloletnie doświadczenie jest Solid Hale, która sprawdza się w tej branży już od ponad dwudziestu lat. Posiadając własne biuro projektowe i sporą kreatywną kadrę, jest ona w stanie zaprojektować i zbudować nawet najbardziej nietypowy obiekt produkcyjny, magazynowy, przemysłowy czy rolniczy.

Każda budowana przez to przedsiębiorstwo hala powstaje z konstrukcji stalowych opartych na polskiej wysokojakościowej stali, natomiast pozostałe materiały zależą w dużej mierze od typu obiektu. W swojej ofercie firma ta ma także budowę:

  • mroźni i chłodni,
  • obór, kurników i chlewni, 
  • wiat i zadaszeń.

Każdy rodzaj hali czy wiaty został dokładnie przemyślany i zaprojektowany tak, aby bezproblemowo służył wiele lat, był funkcjonalny i łatwy w utrzymaniu. 

Zostaw komentarz

Podobne firmy

service picture
WB Serwis
service picture
MFP Service S.C.
service picture
Usuwanie Owadów