Deska tarasowa egzotyczna - TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna

Deska tarasowa egzotyczna - TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna
Witryna firmy
TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna Żwirowa 11 66-330 Pszczew Tel.: 600 802 002 Data dodania:

Oceń firmę

Średnia: 0


Na ofertę tej firmy składają się deski produkowane z drewna egzotycznego, które, zdaniem wielu osób, są znacznie trwalsze od gatunków europejskich. Jest to jeden z powodów, dla których znajdują zastosowanie na tarasach w domach jednorodzinnych oraz domkach letniskowych. Żywotność takich produktów szacuje się na nawet 50 lat, dlatego ich zakup jest opłacalną inwestycją. Nie bez znaczenia pozostaje fakt, że nie wymagają one impregnowania i olejowania, ponieważ nie chłoną wody ani brudu.

Drewno egzotyczne firmy TDM Tarasy Drewniane słynie ze swojej intensywnej kolorystyki, która powoduje, że nie da się przejść obok niego obojętnie. Na zainteresowanych czeka egzotyczna deska tarasowa w odcieniu czerwonym, bordowym, złocistym oraz brązowym, która z pewnością nada przydomowym przestrzeniom jedynego w swoim rodzaju uroku. Jest ona odporna na działanie wilgoci, grzybów, termitów i innych insektów.

Zostaw komentarz

Podobne firmy

service picture
Duda-Cars S.A.
service picture
Kartop
service picture
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "KONKRET" Andrzej Marcinowski