Wynajem samochodów luksusowych Warszawa

Wynajem samochodów luksusowych Warszawa
Witryna firmy
Vip Cars Warsaw Sp z o.o. Grójecka 43/1A 02--03 Warszawa Tel.: 600 505 052 Data dodania:

Oceń firmę

Średnia: 0


Osoby, które chwilowo zostały bez auta, mogą zdecydować się na skorzystanie z usług wypożyczalni. Wynajem samochodów luksusowych to część oferty warszawskiej firmy Vip Cars Warsaw. Dysponuje ona flotą nowoczesnych pojazdów, które są zadbane i całkowicie sprawne. Każda przejażdżka nimi to czysta przyjemność, są one bowiem wyposażone w różne udogodnienia.

Powyższa firma wypożycza auta na długie (ponad miesiąc do 3 lat) i krótkie okresy (od 2 dni do miesiąca). Ma ona specjalną ofertę dla osób, które nie mają prawa jazdy lub po prostu nie lubią siadać za kółkiem - jest nią wynajem samochodów z kierowcą. Proponuje klientom również transfer na lotnisko i z lotniska, ekskluzywne wycieczki po urokliwych miejscach w Polsce, obsługę eventów (m.in. wypożycza limuzyny z szoferem na ślub, wieczór panieński i kawalerski), a nawet loty helikopterem.

Z cennikiem usług ww. firmy można się zapoznać na jej stronie internetowej. Znajdujący się na niej prosty formularz służy do wygodnego rezerwowania wybranych modeli.

Zostaw komentarz

Podobne firmy

service picture
WB Serwis
service picture
MFP Service S.C.
service picture
Usuwanie Owadów